Team of Hope

Ние играем, защото футболът ни носи радост

GLOBUL и „Фикосота Синтез” направиха зрелищно реми

Корпоративните отбори на GLOBUL и „Фикосота Синтез” направиха зрелищно равенство 1:1 в първия мач от група „Г” на „Турнир на надеждата”. Представителите на мобилния оператор оказаха натиск върху съперника си в първите минути на срещата и дори удариха греда.

Корпоративен отбор по футбол на GLOBUL

Резултатът обаче беше открит от производителя на препарати за почистване дома. След силен удар на Васил Абаджиев от отбора на „Фикосота Синтез” топката рикошира в противников играч и попадна във вратата на GLOBUL.

Корпоративен отбор по футбол на "Фикосота Синтез"

Изравняването дойде след красиво попадение на Искрен Даков. В последните минути на срещата „Фикосота синтез” пое инициативата, което до известна степен се дължеше и на „по-дългата” резервна скамейка на тима, но до ново попадение не се стигна. Всеки от двата отбора беше с човек по-малко на терена за период от 2 минути заради получени жълти картони.